THOUGHTS

Ikka ja jälle tuleb inimesele meelde tuletada, et raha ei saa süüa ega hingata. Seetõttu on ülimalt oluline, et ka teadlastel oleks võimet näha oma kitsast valdkonnast laiemalt ja et neil oleks muu hulgas kõrge moraalitase. Ei jäägi üle muud, kui veel kord öelda, et Eestis on säilinud suhteliselt palju soid-rabasid võrreldes muude riikide ja maailmanurkadega. Seda rikkust tuleb säilitada. Kõige parem viis seda kasutada on lasta sel toimida ja loodust toimimas hoida ning samuti ise selle ilu nautida. Kes rahale mõtleb, see arvestagu sellega, et ka ilu näitamise eest saab tänapäeval aina rohkem raha küsida ja nii füüsiline kui ka vaimne tervis on lõpuks võimalik samuti rahasse arvutada. Loe rohkem ERR Veljo Värk: on võigas, kui soodes ja rabades nähakse vaid rahaallikat

LISTEN SAMPLES

Music for television, introduction-backround – sample1
Soundtrack for movies – sample1
Music for cartoon 1
Music for short movie Quiet Minds – Lullaby

MORE SAMPLES

ABOUT ME

My name is Veljo Värk; however, in the music world I also go by the name Welysian (previously Waerck).

In 2009 I graduated from the Estonian Academy of Music and Theatre with a master’s degree in composition. Altogether I’ve been making music for more than 20 years. Today I continue as a composer and producer.

I create electronic music, as well as music for orchestra, choirs, and different chamber ensambles. In my music you will find some minimalistic traits, meditativity, and ostinato-based approach. But there are also a few romantic moments and elements of jazz. My inspiration comes mostly from nature where I like to go berry picking, fishing and hiking.